Zwemles? Kikkersprong!
Veilig leren zwemmen en je ABC-diploma’s halen doe je bij zwemschool Kikkersprong in de regio Rotterdam
Zwemles voor kids bij Zwemschool Kikkersprong
Zwemschool Kikkersprong biedt sinds 2003 erkende ABC zwemlessen aan in onder andere Rotterdam IJsselmonde & Overschie, in Albrandswaard, Gouda, Bergambacht en Sliedrecht. Doordat er 7 x per jaar diplomazwemmen is, kan er meestal direct worden gestart met de lessen. Ook instromen op elk niveau van het ABC is mogelijk, van beginners tot en met C.
Kinderen kunnen starten met de zwemles vanaf 3 jaar en 9 maanden. De lessen worden gegeven in kleine groepen door professionele zweminstructeurs in het water. Broertjes en zusjes kunnen tegelijkertijd zwemmen, ook met verschillende niveau’s. De vorderingen worden bijgehouden in het unieke Kikkersprong leerlingvolgsysteem.
Extra leuk: bij de eerste les ontvangt je kind het Kikkersprongboekje, hierin staat op een speelse manier het hele lestraject beschreven. Bij het behalen van het A, B en C diploma kan een foto van je kind worden geplakt, een mooi aandenken voor later.
Kijk voor alle informatie en inschrijving op de website van Zwemschool Kikkersprong, klik hiervoor op de roze button.
Heel veel leuke tips op datum vind je in onze Uitagenda!
Zwemschool Kikkersprong
Openingstijden
Kijk op de website voor de verschillende locaties in de regio RotterdamPrijs
Zie website Zwemschool KikkersprongLijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.