Outdoor Valley Wintersport
Bereid je voor op een geweldige wintersport of kom tuben op de kunstskibaan in Bergschenhoek!
Outdoor Valley Wintersport is dé ideale plaats voor kinderen en volwassenen om te (leren) skiën (al vanaf 3 jaar) en snowboarden (vanaf 7 jaar).
Zo kun je een gratis proefles volgen of een wintersportcursus starten. Daarnaast biedt Outdoor Valley Wintersport privélessen aan. Ga met een ervaren ski- of snowboardleraar de borstelbaan op! Samen, of in groepsverband, werk je aan je vaardigheden. Zo bereid je je goed voor op de wintersportvakantie. Ook kun je vrij komen skiën of snowboarden.
Naast skiën en snowboarden kun je er ook tuben. In een opblaasbare band roetsj je met hoge snelheid naar beneden de berg af! Er zijn verschillende banen. De rechte Fun Tubing baan is voor echte snelheidsduivels, op de Extreme tubing baan ga je met z’n tweeën aan elkaar door scherpe bochten. Cool! Van maart t/m september is ook de Mega Splash baan open, die eindigt in het water!
Leuke extra voor de kids: vier je kinderfeestje bij Outdoor Valley Wintersport!
Meer info of aanmelden voor een proefles? Klik op de roze button.
Met Outdoor Valley kun je ook actief bezig zijn in de buitenlucht!
Outdoor Valley Wintersport
Rottebandreef 10
2661 JK Bergschenhoek
Openingstijden
Woensdag: 13:30 – 18:00 uurVrijdag: 13:30 – 18:00 uur
Zaterdag: 10:00 – 18:00 uur
Zondag: 09:30 – 18:uur
Prijs
Zie de website voor meer infoToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt
Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!
Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?
Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.
10 te gekke prentenboeken om voor te lezen
Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.