Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Lansingh

Relax in het bubbelbad of glij van de glijbaan: Plezier verzekerd bij Zwembad de Lansingh!

Dagje ontspannen? Zwembad De Lansingh beschikt over een recreatiegedeelte met bubbelbad, glijbaan en stroomversnelling, sauna en stoombad. In het wedstrijdbad vind je in de vakanties een Wipe-Out Baan: plezier voor jong en oud!

Regelmatig vinden er leuke activiteiten plaats, zoals de Liz en Wes Spetterles – het nieuwe baby-peuterzwemmen dat naadloos aansluit op de reguliere zwemlessen. Tijdens Zed & Sops’s Grote Onderwateravontuur leren kids op een effectieve manier zwemmen: de leukste manier om jouw diploma te halen!

Voor meer informatie over de faciliteiten klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Zwembad De Lansingh

Van Ostadelaan 4

2923 AM Krimpen aan den IJssel

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Lansingh

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Weizigt

Kom ontdekken, leren en recreëren in Duurzaamheidscentrum Weizigt!

Bewandel de bunkerroute!

Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!

Ontdek Villa Zebra

Ontdek een uniek kunstuitje en kunstlaboratorium speciaal voor kinderen!

Binnenkort geopend: Bounce Valley Ridderkerk

20 mei opent er een geweldig nieuw springkussenpark in Ridderkerk

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief