Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Lansingh

Relax in het bubbelbad of glij van de glijbaan: Plezier verzekerd bij Zwembad de Lansingh!

Dagje ontspannen? Zwembad De Lansingh beschikt over een recreatiegedeelte met bubbelbad, glijbaan en stroomversnelling, sauna en stoombad. In het wedstrijdbad vind je in de vakanties een Wipe-Out Baan: plezier voor jong en oud!

Regelmatig vinden er leuke activiteiten plaats, zoals de Liz en Wes Spetterles – het nieuwe baby-peuterzwemmen dat naadloos aansluit op de reguliere zwemlessen. Tijdens Zed & Sops’s Grote Onderwateravontuur leren kids op een effectieve manier zwemmen: de leukste manier om jouw diploma te halen!

Voor meer informatie over de faciliteiten klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Zwembad De Lansingh

Van Ostadelaan 4

2923 AM Krimpen aan den IJssel

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Lansingh

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomervakantie bij Villa Zebra

Kom deze zomervakantie samen spelen, maken en ontdekken bij Villa Zebra in Rotterdam.

FunZone Oud-Beijerland

Beleef grote speelavonturen bij FunZone speelparadijs in Oud-Beijerland!

ToBe cursussen voor kids in 2026

De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.

Zomer in ’t Maritiem Museum

Veel leuke activiteiten voor iedereen met zeebenen deze zomer in het Maritiem Museum

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!