Fotografie feestjes
Ga op de foto als model of prinses tijdens een kinderfeestje van Cindy Mulder Fotografie
Maak de mooiste foto’s met dit kinderfeestje
Droom je ervan om als model of prinses door het leven te gaan? Tijdens de kinderfeestjes van Cindy Mulder Fotografie mogen de kids mooi aangekleed op de foto!
Met een prinsessenfeestje worden de kids omgetoverd tot heuse prinses/ Eén voor één gaan de kids op de foto, tussendoor kunnen de prinsesjes een mooie prinsessenkleurplaat kleuren. Aan het eind wordt er een groepsfoto gemaakt.
Liever een dagje model zijn? Het kan met kinderfeestje ‘een dag model’. Kies een gave outfit uit, laat je opmaken en ga op de foto. De kids worden zowel één voor één als gezamenlijk op de foto gezet.
Tijdens het feestje scrapbook maken gaat de jarige eerst op de foto met alle genodigden, daarna worden de foto’s geprint en kan elk kind een leuk scrapbook maken.
Voor meer informatie over de kinderfeestjes klik je op de roze button.
Op zoek naar een uitstapje voor het hele gezin? Check de uitagenda!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.