Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Verjaardag op de molen

Vier je verjaardag op grote hoogte en beklim de hoogste molen ter wereld: De Schiedamse reus!

De hoogste molens ter wereld zijn te beklimmen! En jij kunt er je verjaardagsfeestje vieren. Hoe cool is dat?!

Beklim met je vrienden de Schiedamse reus en geniet van het prachtige uitzicht op de binnenstad van Schiedam. Hopelijk heb je geen hoogtevrees! Kijk hoe de molen werkt en geniet na afloop van een lekkere pannenkoek

Meer informatie vind je op de website. Klik op de roze button.

Op zoek naar een leuke traktatie? Op Kidsproof.nl vind je ontzettend veel ideeën voor lekkere en creatieve traktaties!

Museummolen De Nieuwe Palmboom

Noordvest 34

3111 PH Schiedam

Prijs € 65,- voor max. 10 kinderen en 2 begeleiders.
Mail direct

Mail direct naar Museummolen De Nieuwe Palmboom

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag

Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!

Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag

Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief