Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurfeestjes

Hutten bouwen en dierensporen zoeken met je verjaardagsfeestje bij Het Dwaalspoor!

Wat is er nou leuker dan je verjaardag vieren samen met je vriend(inn)en in de natuur? Je kunt bij Het Dwaalspoor terecht voor kinderfeestjes (5-10 jaar) in de Broekpolder of in het Voedselbos in Vlaardingen. Ga op zoek naar dieren(sporen), avontuurlijke spellen spelen en hutten bouwen.

Ben je niet jarig maar heb je toch zin in een natuurfeestje? Geen probleem! Er zijn allerlei thema’s mogelijk, zoals bloemen & vlinders, een kruidenwandeling voor beginners, kriebelbeestjes of een kabouterfeestje. Ook georganiseerde wandelingen met het gezin behoren tot de mogelijkheid.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!

Het Dwaalspoor

Vlaardingen

Prijs 110 euro voor een kinderfeestje van 2 uur met max. 8 kinderen
Mail direct

Mail direct naar Het Dwaalspoor

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag

Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag

Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief