Freerunning feestje (6+)
Wil jij een super stoer kinderfeestje vieren? Kom samen met je vriend(inn)en freerunnen bij OneMovement!
Wat is er leuker dan met je feestje te gaan freerunnen met al je vrienden en vriendinnen?
OneMovement biedt een stoere, uitdagende en veilige kinderfeestje aan. Het feestje duurt anderhalf uur. Iedereen leert de basis van freerunnen. Ook mag je jouw eigen run over obstakels maken!
Nieuwsgierig geworden? Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: kijk op onze Clubjes-pagina voor sportieve groepjes
OneMovement
Kruisstraat 17
2922 XH Krimpen aan den IJssel
Openingstijden
Het feestje duurt 1,5 uurPrijs
Indoor 120,00Outdoor 90,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.