Fenix Food Factory
Bij Fenix Food Factory is altijd een plaatsje om aan te schuiven voor een lekkere maaltijd
De ondernemers van Fenix Food Factory hebben elkaar gevonden via een gemeenschappelijke liefde voor eten en ambacht. Samen bieden ze een plek om boodschappen te doen, te leren hoe producten gemaakt worden én een plaats om te genieten van al dat lekkers.
Bij Fenix Food Factory kan groot en klein terecht voor zowel ontbijt, lunch als diner. Reserveren is niet nodig, tenzij je met een grote groep langskomt.
Meer lezen over de ondernemers en hun producten? Klik op de roze button!
Kijk voor leuke uitjes op datum in onze Uitagenda!
Fenix Food Factory
Nico Koomanskade 1025
3072 LM Rotterdam
Openingstijden
Geopend woensdag t/m zaterdag:Versmarkt > 10:00 tot 19:00 uur
Marktkeuken > 10:00 tot 20:00 uur
Horeca & Terras > 12: 00 tot 23:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.