Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pasto

Geniet van heerlijke Italiaanse lunch- en dinerspecialiteiten bij Pasto in Berkel

Bij Pasta maak je kennis met Italiaanse specialiteiten gemaakt van seizoensproducten, zodat je altijd van een verse maaltijd kunt genieten.

Op de lunchkaart vind je panini’s, ciabatta’s en pasta’s. Liever dineren? Dan kan je kiezen uit een pasta of een lekkere soep! Vergeet ook de lekkerste toetjes niet!

Alvast de menukaart bekijken? Klik op de roze button!

Dagje eropuit met de kids? Check de eropuit-pagina!

Pasto

Westpolderplein 44

2652 KV Berkel en Rodenrijs

Openingstijden Maandag 12.00 - 23.00 uur
Dinsdag t/m Vrijdag 10.00 - 24.00 uur
Zaterdag 11.00 - 24.00 uur
Zondag 12.00 - 24.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Pasto

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

Telekids musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

Kinderfeestjes vol actie en fun

Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief