Watertuin
Watertuin Schiedam is een kindvriendelijk restaurant grenzend aan een park met speeltoestellen
Bij de Watertuin kan je genieten van allerlei lekkere gerechtjes; het is een all-inclusive restaurant voor iedereen, met ontbijt-, lunch- en dinermogelijkheden. Je betaalt voor de tijd die je blijft en je kunt altijd tijd bijboeken als dat beter uitkomt.
De Watertuin heeft vestigingen in Naaldwijk, Spijkenisse, Schiedam, Hendrik-Ido-Ambacht en Bergen op Zoom. Elke locatie biedt speelmogelijkheden voor kids, zoals bijvoorbeeld een speelkamer, kindertuin of een naastgelegen park! Watertuin Schiedam grenst aan een openbaar park met veel speeltoestellen en een grasveld.
Voor de menu’s en overige informatie klik je op de roze button.
Uit eten combineren met een activiteit? Check voor leuke uitjes de Uitagenda.
Watertuin Schiedam
Admiraal de Ruyterstraat 6
3115 HB Schiedam
Openingstijden
Zondag t/m Donderdag 9:00 - 22:00 uurVrijdag & Zaterdag 9:00 - 22:30 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid.
Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?
De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.