Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Theetuin Ridderkerk

De Theetuin is genieten voor kinderen en volwassenen. Kom gezellig lunchen of dineren!

De Theetuin biedt diverse mogelijkheden voor een heerlijke maaltijd. Geniet van een lekkere lunch- en dinerkaart, Brunch Bites, Theetuin Tea Party of Dinner Bites. Vanaf 2 personen te reserveren (tot maximaal 250 personen).

Naast bovengenoemde menu’s kun je bij De Theetuin ook een kinderfeestje, familiereunie of andere feestelijke gelegenheid vieren.  

Klik snel op de roze button om naar de site van De Theetuin te gaan en de mogelijkheden te zien.

Tip: op Kidsproof vind je een overzicht van kindvriendelijke restaurants in Rotterdam en omgeving!

De Theetuin

Pruimendijk 16

2988 XN Ridderkerk

Openingstijden

Maandag t/m donderdag en zondag van 10.00 - 22.00 uur.

Vrijdag en zaterdag van 10.00 - 24.00 uur.

Prijs Kinderen van 3-4 jaar kunnen voor € 4,95 per kind eten. Een driegangenmenu voor kinderen van 5 t/m 12 jaar kost € 14,50.
Mail direct

Mail direct naar De Theetuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

5 x bedankje voor lieve juffen en meesters

Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief