Strandje Quarantaineterrein
Rustig van de zon genieten op het Quarantaineterrein aan de Maas
Verborgen aan de Maas, op het zogenaamde Quarantaineterrein, ligt een natuurlijk strandje waar je op warme dagen heerlijk af kunt koelen aan het water.
Het strandje is een klein paradijsje voor wie rustig van het mooie weer wilt genieten. Let wel op: zwemmen is hier niet toegestaan!
Op zoek naar meer zomerse activiteiten? Check de uitagenda!
Fotocredits: Davide
Kidsproof Rotterdam
Quarantaineweg
3089 KP Rotterdam
Openingstijden
Toegang tot 22:00 uurLijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.
Kinderfeestjes vol actie en fun
Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!
Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team
Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.