Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Arshak Body & Budo World

Kom in beweging, verbeter je conditie. coördinatie en ritme en heb vooral ook plezier!

Bij Arshak Body en Budo World kun je verschillende leuke jeugdsporten beoefenen, zoals Streetdance, Judo, Fitness en Kick 4 Kids!

Streetdance is een verzamelnaam van dansvormen die niet zijn ontwikkeld in dansinstituten maar op straat, in clubs en middelbare scholen. Het wordt gezien als een onderdeel van de hiphop en funkdance stijlen, die hun oorsprong in de jaren 70 hebben.

Judo voor kids is een gericht stoeispel met een bijzondere discipline, ter bevordering van de lichamelijke en geestelijke groei. Bij jeugdfitness wordt in een gezellige sfeer samen met leeftijdgenoten (vanaf 10 jaar) onder begeleiding gewerkt aan de ontwikkeling van het spierweefsel en het uithoudingsvermogen.

Kick 4 Kids is een groepsles van 50 minuten voor kinderen vanaf 7 jaar. Je oefent trap- en stoottechnieken op een kickpaal en werkt aan je conditie en kracht met je eigen lichaamsgewicht. Dit onder begeleiding van muziek.

Meer weten? Kijk op de website van ABBW voor alle informatie, klik hiervoor op de roze button.

Tip: volg je Kidsproof al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!

Arshak Body & Budo World

Langstraat 2

3162 WC Rhoon

Openingstijden Kijk voor de openingstijden en het lesrooster op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Arshak Body & Budo World

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief