Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kunstlessen bij ArtHocKids

Bij ArtHocKids kunnen kinderen vanaf 6 jaar leuke en creatieve kunstlessen volgen!

Kunstlessen voor kinderen

Ben je dol op tekenen, schilderen en alles wat met kunst te maken heeft? Wil je graag meer leren over technieken, materiaalkennis, creativiteit, fantasie, jezelf presenteren en samenwerken? Dan zijn de kunstlessen van ArtHocKids wat voor jou!

Kinderen van 6 t/m 12 jaar kunnen hier kunstlessen volgen gegeven door Roebie Starink. Zij heeft jarenlang ervaring in het lesgeven van kunstvakken op verschillende niveau’s.

Je leert hier van alles over kunst, maar vooral ook het plezier beleven aan het maken van een mooi kunstwerk.

Extra leuk: De serie lessen worden afgesloten met een expositie van de door de kinderen gemaakte kunst!

De lessen worden op woendag gegeven bij De buurvrouw, Larikslaan 200 en op vrijdag in de Koraalstraat 17.

Ook kun je bij ArthocKids een verjaardagspartijtje vieren.

Meer weten of een proefles volgen? Klik op de roze button!

Nog veel meer leuke clubjes vind je in onze categorie Clubjes!

ArtHocKids

Rotterdam

Prijs Proefles: €7,50
12 lessen van 2 uur voor € 150,- (inclusief materiaal, dankje en iets lekkers)
Mail direct

Mail direct naar ArtHocKids

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief