Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Basketballvereniging Divine

Kom een keer trainen bij Divine Basketball en beleef hoe leuk deze sport is!

Basketballen voor kinderen

Altijd al een keer willen basketballen? Neem dan eens een kijkje bij basketbalvereniging Divine in Rotterdam. Je kunt twee keer gratis meetrainen om te kijken of basketbal en de vereniging echt iets voor je zijn. 

Trainingen vinden plaats in sporthal Oostervant, Oostervantstraat 25 en in de gymzalen van het Melanchton College, Spaanseweg 101. Wil je weten op welke dagen er getraind wordt, bekijk dan het trainingsschema op de website. Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: Ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten met kids!

Basketbalvereniging Divine

Stroveer 64

3032 GA Rotterdam

Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Basketbalvereniging Divine

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke en lieve Vaderdag uitjes en verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

9 x hoog, hoger, hoogst

Zeg je Rotterdam, dan zeg je de skyline! Iedere keer verbreekt de stad het record in Nederland met wéér een nieuw, nóg hoger gebouw. Van het prachtige uitzicht genieten kan dan ook op hoogte, vanuit een aantal daken en uitkijkpunten in de stad. We hebben 9 ‘high spots’ voor je op een rijtje gezet. Helaas niet geschikt als je hoogtevrees hebt…

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief