
Flavour Visagie
Bij Flavour Visagie kan je terecht voor een feestelijk beauty feestje met je vriendinnetjes!
Bij Flavour Visagie ben je aan het juiste adres voor een feestelijk beauty feestje!
Meiden van 8 t/m 12 jaar (of ouder) kunnen kiezen uit gezellige en leerzame make-up workshops. Voor de allerkleinste van 4 t/m 8 jaar zijn er prinsessenfeestjes.
Tijdens het feestje is er voor iedereen limonade met iets lekkers. Na afloop van feest krijgt iedereen een leuk presentje mee naar huis!
Wil je meer weten over de inhoud van de feestjes? Klik dan op de roze button.
Op zoek naar een leuk familie-uitje? Check de eropuit-pagina eens!
Flavour Visagie
Vlietlaan 46 b/c
3061 DZ Rotterdam
Openingstijden
De dag en het tijdstip worden in overleg besproken.Prijs
€ 18,95 per kind (minimaal 5 deelnemers).
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland