Douane spreekuur met Leon
Duik in de wereld van de douane met Leon Warnies: gratis spreekuur vol spannende verhalen!
Douane spreekuur met Leon Warnies
Op zoek naar een boeiende activiteit voor het hele gezin? Maak kennis met Leon Warnies, een douanier met meer dan veertig jaar ervaring bij luchthaven Schiphol! Hij is terug in het museum om zijn spannende verhalen te delen, bijzondere vondsten te tonen en al jullie vragen te beantwoorden.
Van zijn tijd als douanier heeft Leon Warnies vast talloze interessante verhalen te vertellen. Hoe zit het met die vondsten die je normaal alleen in films ziet? Of wil je gewoon weten hoe het eraan toegaat op een van de drukste luchthavens ter wereld? Grijp deze kans en laat je verrassen door zijn ervaringen en kennis.
- Wanneer? 15 oktober, 22 november en 7 december 2025.
- Tijd? Van 11:00 tot 14:30 uur
- Kosten? Gratis.
- Leeftijd? Voor alle leeftijden.
- Reserveren? Niet nodig.
Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar een leuk idee voor een kinderfeestje? Neem een kijkje op onze pagina Kinderfeestjes.
Data:
- zaterdag 6 juni 2026 Zet in mijn agenda
- woensdag 5 augustus 2026 Zet in mijn agenda
- woensdag 21 oktober 2026 Zet in mijn agenda
- zondag 22 november 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Belasting en Douane Museum
Parklaan 14-16
3016 BB Rotterdam
Openingstijden
15 oktober, 22 november en 7 december 2025 van 11:00 tot 14:30 uurPrijs
Kijk op de website voor de actuele entreeprijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Schiebroek viert feest!
Feest op het Rodondendronplein in Schiebroek met muziek, braderie én Fien & Teun!
Waves4all bij RiF010
Een golf voor iedereen: plezier, beweging en aangepast surfen bij RiF010 in Rotterdam!
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
Kinderfeestjes vol actie en fun
Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.