Douane spreekuur met Leon
Duik in de wereld van de douane met Leon Warnies: gratis spreekuur vol spannende verhalen!
Douane spreekuur met Leon Warnies
Op zoek naar een boeiende activiteit voor het hele gezin? Maak kennis met Leon Warnies, een douanier met meer dan veertig jaar ervaring bij luchthaven Schiphol! Hij is terug in het museum om zijn spannende verhalen te delen, bijzondere vondsten te tonen en al jullie vragen te beantwoorden.
Van zijn tijd als douanier heeft Leon Warnies vast talloze interessante verhalen te vertellen. Hoe zit het met die vondsten die je normaal alleen in films ziet? Of wil je gewoon weten hoe het eraan toegaat op een van de drukste luchthavens ter wereld? Grijp deze kans en laat je verrassen door zijn ervaringen en kennis.
- Wanneer? 15 oktober, 22 november en 7 december 2025.
- Tijd? Van 11:00 tot 14:30 uur
- Kosten? Gratis.
- Leeftijd? Voor alle leeftijden.
- Reserveren? Niet nodig.
Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar een leuk idee voor een kinderfeestje? Neem een kijkje op onze pagina Kinderfeestjes.
Data:
- zaterdag 6 juni 2026
- woensdag 5 augustus 2026
- woensdag 21 oktober 2026
- zondag 22 november 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Belasting en Douane Museum
Parklaan 14-16
3016 BB Rotterdam
Openingstijden
15 oktober, 22 november en 7 december 2025 van 11:00 tot 14:30 uurPrijs
Kijk op de website voor de actuele entreeprijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Family Block Party – Big & Belg x The Usual
Een creatief familie-event vol muziek, workshops en 90’s vibes bij The Usual in Rotterdam!
Bounce Valley Ridderkerk en Capelle open met feestdagen
Ga met Pinksteren bouncen bij Bounce Valley Ridderkerk en Capelle!
Feest op zondag: Wesak / Boeddha-dag
Ga creatief aan de slag rondom het bekende feest in Wereldmuseum Rotterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team
Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.
Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!
Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.