
GeldLab in het B & D Museum
GeldLab: De ideale plek om spelenderwijs te leren omgaan met geld!
GeldLab: leerzaam en leuk kinderuitje
In de nieuwe experience GeldLab in het Belasting & Douane Museum leren kids spelenderwijs omgaan met geld door middel van negen verschillende games. Leuk en leerzaan, geschikt voor kinderen tussen 10 en 14 jaar! Het startbedrag dat ze bij aanvang van het spel ontvangen is niet genoeg, dus de kids moeten geld verdienen door bijvoorbeeld pizzabakker en -bezorger te spelen of door prijsbewuste keuzes te maken.
Dé plek om spelenderwijs te leren omgaan met geld!
Door de games worden kinderen geconfronteerd met herkenbare situaties uit het dagelijks leven. Ze worden voor dilemma’s gesteld en geconfronteerd met verleidingen en risico’s. Juist in GeldLab mogen er fouten worden gemaakt, want leren door te doen is de beste manier om kennis op te doen over alles wat met geld te maken heeft!
Laat jij je kinderen op een spelenderwijs kennismaken met geldzaken? Klik op de roze button om meer info te krijgen over dit uitje.
Ben je op zoek naar meer leuke uitje voor het hele gezin? Neem een kijkje op onze Uitagenda.
Belasting en Douane Museum
Parklaan 14-16
3016 BB Rotterdam
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Meer inspiratie


Zomer bij De Vreemde Vogel
Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!
Opendag ToBe kindercursussen
Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater
Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteitenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!