Speurtocht
Een leerzame en vermakelijke speurtocht door het museum - ontdek de lol van belastingen!
Ontdek het plezier van belastingen: Een museumavontuur!
Denk je bij belastingen aan saai en vervelend? Dan is het tijd om je mening te veranderen! Ga op reis in het museum en ontdek hoe leuk belastingen kunnen zijn! Van speur- en snuffelwerk tot tekenopdrachten en zoektochten, er is voor iedereen wat te beleven. Zelfs een antwoord op een bijzondere belasting uit de geschiedenis kun je vinden door het theater te bezoeken. Dit avontuur is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar en natuurlijk ook leuk voor het hele gezin!
Interactief leer- en ontdekplezier
In het museum kun je nog veel meer leren en ontdekken dan alleen door middel van de speurtocht. Probeer bijvoorbeeld zelf allerlei dingen uit aan de doe-tafels en touch-screens. Het museum biedt de perfecte gelegenheid om op een interactieve manier meer te weten te komen over belastingen en hoe leuk en interessant ze kunnen zijn! Ga met je familie op avontuur in de wereld van de belastingen!
Wil je meer info over dit uite? Klik op de roze button.
Ben je op zoek naar meer uitjes voor heel het gezin? Neem een kijkje op onze Uitagenda.
Belasting en Douane Museum
Parklaan 14-16
3016 BB Rotterdam
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten
Den Haag van strand tot stad
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!
Zomer bij Hofpleintheater
Leuke zomervakantie activiteiten in het Hofpleintheater: ontdek jouw theatertalent tijdens de workshops!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.