Breakfast in Rotterdam
Heel de dag genieten van de lekkerste ontbijtjes doe je bij Breakfast in Rotterdam!
In vintagewinkel Spullen voor in je huis vind je Breakfast in Rotterdam, waar je heel de dag terecht kunt voor allerlei ontbijtjes!
Er wordt gewerkt met vooral lokale producten om de lekkerste tosti’s, bowls en sapjes op tafel te kunnen toveren.
Voor de kleintjes is er een speciaal kidsmenu met cheese monsters, mr. bear en babycinno! Kom je snel een keer proeven?
Meer informatie vind je via de roze button.
Hapje eten combineren met dagje shoppen voor de kids? Check onze categorie Uit eten eens voor kindvriendelijke restaurants!
Breakfast in Rotterdam HQ
Stadhoudersweg 96D
3039 CJ Rotterdam
Openingstijden
Woensdag t/m vrijdag - 8:30 tot 17:00 uurZaterdag - 09:00 tot 17:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Is jouw kind in de zomermaanden jarig? Van klimmen in het bos tot speuren op de boerderij: wij verzamelden de leukste buitenfeestjes in en om Rotterdam, waar avontuurlijke kids hun energie volop kwijt kunnen!
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.