
Fotografie feestjes
Ga op de foto als model of prinses tijdens een kinderfeestje van Cindy Mulder Fotografie
Maak de mooiste foto’s met dit kinderfeestje
Droom je ervan om als model of prinses door het leven te gaan? Tijdens de kinderfeestjes van Cindy Mulder Fotografie mogen de kids mooi aangekleed op de foto!
Met een prinsessenfeestje worden de kids omgetoverd tot heuse prinses/ Eén voor één gaan de kids op de foto, tussendoor kunnen de prinsesjes een mooie prinsessenkleurplaat kleuren. Aan het eind wordt er een groepsfoto gemaakt.
Liever een dagje model zijn? Het kan met kinderfeestje ‘een dag model’. Kies een gave outfit uit, laat je opmaken en ga op de foto. De kids worden zowel één voor één als gezamenlijk op de foto gezet.
Tijdens het feestje scrapbook maken gaat de jarige eerst op de foto met alle genodigden, daarna worden de foto’s geprint en kan elk kind een leuk scrapbook maken.
Voor meer informatie over de kinderfeestjes klik je op de roze button.
Op zoek naar een uitstapje voor het hele gezin? Check de uitagenda!
Meer inspiratie


Feest bij Adventure City
Klimmen, ziplinen en zelfs een vrije val! Het kan bij het partijtje van Adventure City Rotterdam!
Kinderfeestje bij Pannekoe
Vier je kinderfeestje bij Pannekoe en maak met alle vriendjes en vriendinnetjes lekkere pannenkoeken!
Droomfeest bij Hofplein
Wie droomt er niet van? Een groot theaterfeest met al je vriendjes en vriendinnetjes! (6 t/m 11 jaar)Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit met je peuter, kleuter of dreumes
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.