Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje in Dino park

Beleef het ultieme avontuur op het kinderfeestje van jouw mini tussen 70 levensgrote dino's in Gouda!

Feesten tussen de dino’s: het Dino Experience Park

Ben jij op zoek naar een spannende en avontuurlijke locatie voor het verjaardagsfeestje van jouw kleintje? Dan is het Dino Experience Park een leuke plek om heen te gaan! Hier vier je je kinderfeestje tussen ruim 70 levensgrote dino’s. Hoe cool is dat?

Kinderfeestje met speurtocht 

Bij het Dino Experience Park kunnen de kids zich de hele dag vermaken. Wat dacht je bijvoorbeeld van een speurtocht langs alle dino’s, springen in de Jump Zone, relaxen in de Dinoscoop of griezelen in de PALEO LAB? En na al dat gespeel en gespeur kunnen de kids lekker bijkomen in het dino-restaurant. Hier kun je een heerlijke T-Rex Menubox bestellen voor €7,95, inclusief frietjes, een snack, saus én een leuke dinoverrassing.

Kom jij ook gezellig langs in het dino park? Klik op de roze button voor meer info!

Ben je op zoek naar een leuk uitje voor het hele gezin? Neem een kijkje op onze pagina Eropuit en laat je inspireren.

Dino Experience Park

Sluisdijk 15

2809 NA Gouda

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden.
Prijs Kijk op de website voor de actuele prijzen.
Mail direct

Mail direct naar Dino Experience Park

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Superleuke uitjes met de Rotterdampas

Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.

Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion

Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief