Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Glowgolf party

Superleuk kinderfeestje: gezellig glowgolfen en eten bij GlowGolf in Schiedam of Capelle!

Vier een leuk kinderfeestje bij GlowGolf Schiedam of Capelle aan den IJssel!

In Schiedam kan je kind met alle vriendjes en vriendinnetjes lekker golfen en misschien zelfs van tevoren of na afloop een lekker hapje eten bij BRAM’s of De Beren. Het is ook mogelijk om voor of na het golfen een film te kijken bij mega bioscoop Euroscooop. Uiteraard met een bak popcorn en iets te drinken!

Met het feestje Glowgolf & Game ga je naast golfen ook een half uur onbeperkt gamen bij Sir Winston, direct naast de glowgolf locatie. Leef je uit met de behendigheidsspelletjes en de videogames.

Ook bij GlowGolf in Capelle aan den IJssel kunnen de kids een superleuk potje glowgolf spelen. Hier zijn er speciale Fun Rooms. Er staat een feestelijke tafel klaar waar de kinderen gezellig de cadeautjes kunt openmaken. Ook is er voor iedereen een feestkoek en limonade. Maak gebruik van het interactieve gamescherm aan de muur dat op beweging reageert en/of kleur je glow in the dark T-shirt.

Benieuwd naar alle mogelijkheden en arrangementen op de 2 vestigingen? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Kijk voor leuke uitjes op datum in onze Uitagenda.

GlowGolf

Prijs Kijk voor de verschillende arrangementen op de website van GlowGolf via de roze button.

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.