GRTC-Excelcior
Leuke sportclub waar jouw kindje vanaf 6 jaar kan leren wielrennen in Gouda!
GRTC-Excelcior Gouda
Vindt jouw kind het leuk om te fietsen? Misschien is wielrennen wel wat voor hem of haar! GRTC-Excelsior heeft namelijk een leuke jeugdafdeling waar kinderen van 6 tot en met 14 jaar kunnen leren wielrennen. De jeugdtrainingen vinden plaats van maart tot en met september op dinsdag- en donderdagavond op het eigen, veilige en afgesloten parcours aan het Kale Jonkerpad in Gouda. Tijdens de training leren je kids veel over de techniek, bochten rijden, sturen, in een peloton rijden, kop-over-kop-rijden, slakkenrace, sprinten, en meer!
Wielrennen voor kinderen van 6 t/m 14 jaar
Naast wielrennen op de baan, kunnen je kinderen ook in de winterperiode (vanaf oktober tot en met februari) deelnemen aan veldrijden. Hierbij wordt de racefiets ingeruild voor een mountainbike of cyclocrosser. Tijdens het veldrijden werk je vooral aan je conditie en stuurmanskunst. Na afloop van de training kan de fiiets naast het clubhuis schoon gemaakt worden.
Kom jij ook langs? Klik op de roze button voor meer info over dit sportclubje!
Ben je op zoek naar leuke uitjes voor het hele gezin? Neem dan een kijkje op onze goedgevulde Uitagenda.
GRTC-Excelcior
Kale jonkerpad 3
2805 LD Gouda
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
LEGO Club
Bij de LEGO club ga je wekelijks met leeftijdsgenootjes aan de slag met LEGO!
DoeRakkers (2-5 jaar)
Ben je altijd aan het rennen, springen en vliegen? Dan ben je een échte DoeRakker!
Proefles Hofpleintheater
Laat de Hofpleiner in je kind stralen tijdens een gratis proefles vol plezier en ontdekking!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.
Tips voor een goed begin van het schooljaar
Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!