GRTC-Excelcior
Leuke sportclub waar jouw kindje vanaf 6 jaar kan leren wielrennen in Gouda!
GRTC-Excelcior Gouda
Vindt jouw kind het leuk om te fietsen? Misschien is wielrennen wel wat voor hem of haar! GRTC-Excelsior heeft namelijk een leuke jeugdafdeling waar kinderen van 6 tot en met 14 jaar kunnen leren wielrennen. De jeugdtrainingen vinden plaats van maart tot en met september op dinsdag- en donderdagavond op het eigen, veilige en afgesloten parcours aan het Kale Jonkerpad in Gouda. Tijdens de training leren je kids veel over de techniek, bochten rijden, sturen, in een peloton rijden, kop-over-kop-rijden, slakkenrace, sprinten, en meer!
Wielrennen voor kinderen van 6 t/m 14 jaar
Naast wielrennen op de baan, kunnen je kinderen ook in de winterperiode (vanaf oktober tot en met februari) deelnemen aan veldrijden. Hierbij wordt de racefiets ingeruild voor een mountainbike of cyclocrosser. Tijdens het veldrijden werk je vooral aan je conditie en stuurmanskunst. Na afloop van de training kan de fiiets naast het clubhuis schoon gemaakt worden.
Kom jij ook langs? Klik op de roze button voor meer info over dit sportclubje!
Ben je op zoek naar leuke uitjes voor het hele gezin? Neem dan een kijkje op onze goedgevulde Uitagenda.
GRTC-Excelcior
Kale jonkerpad 3
2805 LD Gouda
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.