H2otel op het water
Uit eten op het water? Reserveer een plekje aan boord van H2otel!
Op zoek naar een originele locatie om met het gezin uit eten te gaan? Bij H2otel kan je lekker smullen met uitzicht op het water!
De koks maken gebruik van dagverse producten en lokale leveranciers om de lekkerste (Franse) gerechten op tafel te toveren. Allergieën of andere wensen? De koks staan voor je klaar!
Reserveren of meer info lezen? Klik op de roze button!
Diner combineren met een leuk uitje voor de kids? Check de uitagenda!
H2OTEL
Wijnhaven 20A
3011 WR Rotterdam
Prijs
Bekijk de diverse arrangementen via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam
De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.