Handbalvereniging Vires
Leuke handbalvereniging in Gouda: voor kinderen van alle leeftijden en niveaus!
Handbalvereniging Vires
Hebben jullie kinderen al eens gedacht aan handballen? Handbalvereniging Vires is een gezellige club, waar kinderen kunnen genieten van deze leuke sport! Dit sportclubje is gevestigd in het hartje van Nederland en er zijn verschillende teams voor kids van alle leeftijden en niveaus!
Voor kinderen van alle leeftijden en niveaus
Bij Vires vinden ze het belangrijk dat de kleintjes niet alleen plezier hebben in het spel, maar ook dat ze hun vaardigheden verbeteren en leren samenwerken in een team. Daarom heeft de club een professioneel team van trainers en coaches die ervoor zorgen dat elke speler de juiste begeleiding krijgt.
Wil je meer info over dit sportclubje? Klik op de roze button.
Ben je op zoek naar meer leuke sportclubjes? Neem een kijkje op onze pagina Clubjes en laat je inspireren!
Handbalvereniging Vires
Calslaan 91
2804 RT Gouda
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Bij Maaspodium is véél te zien en doen dit seizoen!
Ga dit seizoen samen met je kids op ontdekkingstocht bij Maas! Hier krijg je alle ruimte om je plek te vinden, om te groeien, te veranderen en jezelf te zijn. Met voorstellingen die verrassen, botsen, verbinden en je soms even laten verdwalen. Hieronder krijg je alvast een voorproefje van al het leuks dat er de komende tijd allemaal te zien en doen is bij Maas. Dus pak je agenda, trommel je kids op en ga naar Maaspodium!
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!