Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen het Groenhovenbad

Kom tijdens de vakantie, door de weeks of in het weekend gezellig zwemmen bij het Groenhovenbad in Gouda!

Kom zwemmen in het Groenhovenbad in Gouda! Een vrij nieuw zwembad met wel drie binnenzwembaden en éen buitenbad. De drie binnenzwembaden zijn van elkaar gescheiden en hebben allemaal hun eigen doel:

  • Wedstrijdbad De Tobbe
  • Recreatiebad Het Spaardersbad
  • Doelgroepenbad De Trefkuil

In het speciale mindervaliden bad kunnen kids en ouderen met een beperking zwemmen, spelen, zwemles krijgen en wedstrijden zwemmen. 

Er zijn genoeg leuke zwemactiviteiten te vinden bij dit zwembad. Denk aan baby- en peuterzwemmen, zwemlessen (door ouder en kind) én natuurlijk recreatief zwemmen.

Enthousiast? Voor meer informatie klik je op de roze button. 

Op zoek naar andere toffe uitjes in Rotterdam of omgeving? Bekijk de categorie ‘eropuit’ op onze website. 

Het Groenhovenbad

Tobbepad 4

2803 WH Gouda

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Het Groenhovenbad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie in de Bieb

Herfstvakantie in de bibliotheek: creativiteit en ontdekking voor het hele gezin!

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Ga naar Gouda!

Gouda heeft zo veel leuks te bieden! Ontdek welke toffe activiteiten je hier kunt doen met VVV Gouda.

Op pad met de Rotterdampas

Meer gratis activiteiten, meer korting op toffe uitjes en meer plezier met de Rotterdampas!

Uitgelicht

Ontdek de geschiedenis

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief