Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

HipHopHuis

Gaaf! Kids vanaf 6 jaar leren breaken of hiphoppen bij het HipHopHuis.

Bij het HipHopHuis kun jij coole moves leren! Wat kies jij, ga jij voor de acrobatische Breakdance, swingende Afro of coole Hiphop Choreo?

Iedere woensdag en vrijdag vinden de lessen plaats en leren de kids nieuwe moves en shakes! Er zijn 3 leeftijdscategorieën voor zowel de hiphop-, de afro- als de breakdancelessen: 6-8 jaar, 9-12 jaar en 13-16 jaar. In de vakantie zijn er ook vaak cursussen!
 
Bekijk het rooster en de tarieven op de website van het HipHopHuis en meld je aan! Klik dan op de roze button.

Like ons op Facebook voor tips, acties & evenementen bij jou in de buurt!

HipHopHuis

Delftsestraat 19A

3013 AG Rotterdam

Openingstijden Lessen op woensdag en vrijdag
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar HipHopHuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ontdek de geschiedenis

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief