Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Honk- en Softbal Orioles

Heb jij het in je om een homerun te slaan? Kom dan bij honk- en softbalvereniging Orioles.

Honk- en Softbal Orioles

Op zoek naar een leuke sport waar je lekker mag slaan? Misschien is honk- of softbal wel iets voor jou! Het is een spectaculaire Amerikaanse sport die steeds populairder aan het worden is in Nederland. 

Honk- en softbal is een teamsport waarbij de individuele prestaties ook heel belangrijk zijn. Het is een afwisselende sport. Concentratie- en reactievermogen zijn heel belangrijk, net als de beheersing van de techniek. Kortom: het is een veelomvattende sport. 

Iets voor jou? Dan kun je al vanaf 6 jaar terecht bij de Orioles. Daar begin je op die leeftijd met peanutbal. Er wordt gespeeld met een zachte bal en geslagen vanaf een rubberen paaltje. Vanaf 8 jaar begin je met opgooibal. De coach van het eigen team gooit dan de bal aan.

Tot en met de pupillen (13 jaar) wordt er gemengd gespeeld. Vanaf de aspiranten gaan de jongens door naar het honkbal en de meisjes naar het softbal.

Wil je een keer komen kijken of meetrainen? Neem dan contact op met Marja van der Ende. Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: volg je ons al op Facebook? We hebben zulke leuke tips met je te delen!

Honk- en Softbalvereniging Orioles

Sporthoekpad 4

2661 GV Bergschenhoek

Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Honk- en Softbalvereniging Orioles

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!