Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hotel New York

Slapen op één van de stoerste plekken van Rotterdam? Kom dan eens logeren bij Hotel New York!

Rotterdam is een stad van contrasten en dat vind je terug in de mensen, de architectuur en historie. Hotel New York (HNY) is zo’n hotspot waar oud en nieuw samen komen. Op de hippe Kop van Zuid staat het gezellige en nostalgische Hotel New York te midden van de moderne skyline van Rotterdam. Het bruist er nog steeds, elke dag weer!

Hotel New York is gevestigd in het prachtige voormalige hoofdkantoor van de Holland Amerika Lijn. Tegenwoordig kun je hier in een bijzondere sfeer overnachten, eten, drinken en een feestje vieren. Die sfeer voel je meteen als je het gebouw binnenstapt.  

Ook de prachtige kamers zijn modern ingericht met een stoere en nostalgische twist. Het restaurant is altijd gezellig druk en er worden heerlijke gerechten geserveerd, ook speciaal voor kids. In de zomer is er een riant zonnig terras.

Hotel New York is een perfecte uitvalsbasis om Rotterdam te ontdekken! Op de Kop van Zuid vind je bijvoorbeeld het Nieuwe Luxor theater, bioscoop LantarenVenster en het Nederlands Fotomuseum.

Af en toe worden er in Hotel New York speciale activiteiten voor kinderen georganiseerd. Check hiervoor de website via de roze button.

Tip: als je toch in Rotterdam logeert, op Kidsproof vind je ook heel veel leuke tips voor uitstapjes met kinderen in Rotterdam. Check hiervoor onze Uitagenda!

Hotel New York

Koninginnenhoofd 1

3072 AD Rotterdam

Prijs Kamers vanaf € 115,-
Mail direct

Mail direct naar Hotel New York

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Remastered – Spirit of Japan

Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered

Zomer in Huis Van Gijn

Buitenspelen en terug in de tijd bij Huis Van Gijn deze zomervakantie

Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Op pad met Vakantiepaspoort

Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!