Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hoopdance/Peutergym/-dans

Kom swingen en dansen bij Juul's Hoop Vibes! Al voor kids vanaf 1,5 jaar!

Hoopdance, peutergym & -dans, les op aanvraag

Kom lekker gymen bij Juul’s Hoop Vibes! Je kunt kiezen uit Hoopdance, peutergym of peuterdans.

Bij Hoopdance hoepel je niet alleen om je middel, maar je gebruikt je hele lichaam. Daardoor word je sterker en krijg je een sterkere uithoudingsvermogen. Leuk én goed voor je lichaam dus!

Peuters van 1,5 t/m 4 jaar maken samen met hun ouder of begeleider op een speelse wijze kennis met hun lichaam tijdens Peutergym. Met behulp van zang, dans en spelletjes wordt dit een gezellige middag!

Tijdens Peuterdans stappen de kids in een dansverhaal vol muziek en verschillende attributen. Goed voor de motorische en geestelijke ontwikkeling van het kind.

LET OP: de lessen kunnen alleen op aanvraag worden geboekt. 

Meer info of direct een les aanvragen? Klik dan op de roze button. 

Wil jij een kijkje achter de schermen bij Kidsproof? Volg ons op Instagram!

Juul's Hoop Vibes

Sparrendaal 91

3075 ZK Rotterdam

Openingstijden Alle lessen zijn op aanvraag te boeken.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Juul's Hoop Vibes

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.