Keck.
Kom een hapje eten bij het gezellige én kindvriendelijke restaurant Keck, midden in Gouda!
Kom samen met je kids genieten van de heerlijke gerechten bij Keck! Speciaal voor de kleintjes hebben ze een menukaart met lekkere en gezonde gerechten. Van een pannenkoek met vers fruit tot een broodje gezond met groentespiesjes. En terwijl jij geniet van je lunch, kunnen de kids zich vermaken in de gezellige speelhoek met speelgoed en kleurplaten.
Ook organiseert Keck elke maand een speciale voorleesmiddag voor de kleine kids. Op deze gezellige middag kunnen kinderen genieten van de mooiste verhalen, voorgelezen door een enthousiaste voorlezer. Houd de Facebookpagina van Keck in de gaten om te zien wanneer de volgende voorleesmiddag plaatsvindt!
Zo wordt uit lunchen gaan met het hele gezin een feestje!
Enthousiast? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Op zoek naar andere leuke uitjes in of rondom Rotterdam? Bekijk de categorie ‘uit agenda’ op onze website.
Keck
Stationsplein 1e
2801 AK Gouda
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam
Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!
Tips voor een goed begin van het schooljaar
Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.