
Heerlijkheid v. Papendrecht
Ontdek de natuur bij De Heerlijkheid van Papendrecht in de landwinkel, op de kinderboerderij en meer...
Ontdek de natuur bij De Heerlijkheid van Papendrecht
De Heerlijkheid van Papendrecht bestaat uit een aantal onderdelen waar je meer leert en ontdekt over de natuur!
Zo wordt er in het fruitteeltbedrijf fruit geteeld, dat weer verkocht wordt in de landwinkel en verwerkt wordt tot jam, sappen en andere lekkernijen.
Ook is er een bierbrouwerij (leuk voor papa en mama), waar je een rondleiding kunt doen. En kunnen de kids zich vermaken op de mini-kinderboerderij.
Loop een rondje door de boomgaard en leer van alles over bijen en insecten. Of ga langs bij de pony’s.
Meer info? Klik op de roze button.
Bekijk de Uitagenda voor nog meer leuke uitjes
Landwinkel De Heerlijkheid
Kerkbuurt 56
3354 XK Papendrecht
Openingstijden
Dinsdag t/m donderdag: 9.00 - 18.00 uurVrijdag: 9.00 - 20.00 uur
Zaterdag: 9.00 - 17.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Coole traktatie-inspiratie!
Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Het is hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.
Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island
Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!