Heerlijkheid v. Papendrecht
Ontdek de natuur bij De Heerlijkheid van Papendrecht in de landwinkel, op de kinderboerderij en meer...
Ontdek de natuur bij De Heerlijkheid van Papendrecht
De Heerlijkheid van Papendrecht bestaat uit een aantal onderdelen waar je meer leert en ontdekt over de natuur!
Zo wordt er in het fruitteeltbedrijf fruit geteeld, dat weer verkocht wordt in de landwinkel en verwerkt wordt tot jam, sappen en andere lekkernijen.
Ook is er een bierbrouwerij (leuk voor papa en mama), waar je een rondleiding kunt doen. En kunnen de kids zich vermaken op de mini-kinderboerderij.
Loop een rondje door de boomgaard en leer van alles over bijen en insecten. Of ga langs bij de pony’s.
Meer info? Klik op de roze button.
Bekijk de Uitagenda voor nog meer leuke uitjes
Landwinkel De Heerlijkheid
Kerkbuurt 56
3354 XK Papendrecht
Openingstijden
Dinsdag t/m donderdag: 9.00 - 18.00 uurVrijdag: 9.00 - 20.00 uur
Zaterdag: 9.00 - 17.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Herfstvakantie in het Onderwijsmuseum
Vliegtuigjes bouwen, spelletjes spelen en lekker knutselen in het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht!
Molens van Kinderdijk in de herfstvakantie
Ontdek samen de molens van Kinderdijk, haal iets lekkers op én profiteer van 25% kinderkorting!
De jongen die van de wereld hield | 9+
Een beeldende, muzikale voorstelling met als decor een stadsmaquetteBlogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.