Maasoever Spoorweg
Een ritje waard voor groot en klein met het treintje van Maasoever Spoorweg!
Het treintje van Maasoever Spoorweg rijdt tussen het Pannenkoekenhuis en camping De Oude Maas. Tijdens de rit kom je langs de oever van de Oude Maas, door de bossen, over een spoorbrug en door een spoortunnel.
De rit begint op het station, in het natuur- en recreatiegebied bij de Oude Maas. Kaartjes koop je bij het loket of bij de conducteur!
Kom je ook? Voor meer info klik je op de roze button.
Op zoek naar tips voor een kinderfeestje? Bekijk ons overzicht!
Maasoever Spoorweg
Achterzeedijk 1b
2991 SB Barendrecht
Openingstijden
De trein rijdt van begin april tot eind oktober elke:Woensdag van 13:00 tot 16:30 uur
Zaterdag van 13:00 tot 17:00 uur
Zondag van 13:00 tot 17:00 uur
Prijs
Treinkaartjes€1,- per persoon (los treinkaartje)
€8,- 10-rittenkaart
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam
Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.