Tentoonstelling: Plons!
Bezoek samen de nieuwe kinder-doe-expo: 'Plons! De toekomst van de zee' bij het Maritiem Museum!
Vanaf 26 oktober 2024 is de tentoonstelling ‘Plons! De toekomst van de zee‘ te bezoeken in het Maritiem Museum in Rotterdam. Komen jullie ook langs voor deze leuke en informatieve ervaring?
Plons! De toekomst van de zee
In de nieuwe kinder-doe-expo ‘Plons! De toekomst van de zee’ worden jonge bezoekers van het Maritiem Museum ondergedompeld in de fascinerende (onder)waterwereld. De nieuwe tentoonstelling laat je nadenken over de kansen die de zee biedt om de uitdagingen rond klimaat, vervuiling en de energietransitie aan te gaan.
Door in de wonderlijke (onder)waterwereld van ‘Plons!’ te stappen, ontdekken kinderen spelenderwijs dat ze zelf invloed kunnen hebben op hun wereld.
Bijvoorbeeld door een zeeboerderij te bouwen, schone energie op te wekken, te helpen bij het opruimen van de zee, en schepen te bouwen die geïnspireerd zijn op het ontwerp van de natuur.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie en kaartjes.
Vind meer leuke museumuitjes op onze Eropuit pagina!
Maritiem Museum Rotterdam
Leuvehaven 1
3011 EA Rotterdam
Openingstijden
Di t/m za 11.00 - 17.00 uurZo 12:00-17:00 uur
Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.