Tentoonstelling: Plons!
Bezoek samen de nieuwe kinder-doe-expo: 'Plons! De toekomst van de zee' bij het Maritiem Museum!
Vanaf 26 oktober 2024 is de tentoonstelling ‘Plons! De toekomst van de zee‘ te bezoeken in het Maritiem Museum in Rotterdam. Komen jullie ook langs voor deze leuke en informatieve ervaring?
Plons! De toekomst van de zee
In de nieuwe kinder-doe-expo ‘Plons! De toekomst van de zee’ worden jonge bezoekers van het Maritiem Museum ondergedompeld in de fascinerende (onder)waterwereld. De nieuwe tentoonstelling laat je nadenken over de kansen die de zee biedt om de uitdagingen rond klimaat, vervuiling en de energietransitie aan te gaan.
Door in de wonderlijke (onder)waterwereld van ‘Plons!’ te stappen, ontdekken kinderen spelenderwijs dat ze zelf invloed kunnen hebben op hun wereld.
Bijvoorbeeld door een zeeboerderij te bouwen, schone energie op te wekken, te helpen bij het opruimen van de zee, en schepen te bouwen die geïnspireerd zijn op het ontwerp van de natuur.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie en kaartjes.
Vind meer leuke museumuitjes op onze Eropuit pagina!
Maritiem Museum Rotterdam
Leuvehaven 1
3011 EA Rotterdam
Openingstijden
Di t/m za 11.00 - 17.00 uurZo 12:00-17:00 uur
Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Remastered – Spirit of Japan
Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!