Museum Vlaardingen
Ontdek hoe Vlaardingers en andere deltabewoners omgaan met het water dat geeft en neemt!
In Museum Vlaardingen ga je tot wel 5000 jaar terug in de tijd! Hoe gingen de bewoners door de jaren heen om met het water? Je leert hier meer over aan de hand van 5 interessante verhaallijnen.
Graaf Dirk III uit de middeleeuwen en zeeman Jan Pet uit de vorige eeuw vertellen hun spannende verhalen. Je kunt boomstamkano’s, middeleeuwse grafkisten, gereedschappen, kleding en nog veel meer bekijken!
Museum Vlaardingen organiseert ook leuke workshops, speurtochten en rondleidingen speciaal voor kids. Dat is leuk!
Kom je een kijkje nemen? Meer informatie vind je via de roze button.
Op zoek naar leuke activiteiten voor de vakantie? In de Uitagenda vind je uitjes voor het hele gezin.
Museum Vlaardingen
Westhavenkade 53-54
3131 AG Vlaardingen
Openingstijden
Maandag gesloten.Dinsdag t/m zaterdag van 10.00 - 17.00 uur.
Prijs
Volwassenen (>15 jaar) € 9,50Kinderen 0-4 jaar gratis
Jeugd 5-15 jaar € 2,50
CKV en 65+ € 4,50
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!