Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles Oostelijk Zwembad

Zwemles in het oudste zwembad van de stad! Maak kennis met Jip, de mascotte van het zwem-ABC!

In het Oostelijk Zwembad geven ze op een speelse manier zwemles. Als ouder kun je de zwemlessen volgen, mét een kopje koffie én Wifi erbij!

Inschrijven kan vanaf 4 jaar. Wacht niet te lang, want er is een wachtlijst. Er zijn lessen op maandag-, dinsdag-, woensdag- en vrijdagmiddag en op zaterdagochtend. De vorderingen van je kind kun je via een digitaal leerlingenvolgsysteem zelf volgen.

Het Oostelijk Zwembad is in 2012/2013 helemaal gerestaureerd. Alle oude details zijn bewaard gebleven, maar het zwembad is wel voorzien van alle gemakken van deze tijd.

Klik voor actuele openingstijden door naar de website van het Oostelijk Zwembad via de roze button!

Tip: ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten! 

Oostelijk Zwembad

Gerdesiaweg 480

3061 RA Rotterdam

Openingstijden Zie de website van het Oostelijk Zwembad voor de actuele openingstijden.
Prijs Zie de website voor actuele tarieven.
Mail direct

Mail direct naar Oostelijk Zwembad

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

Leuke en lieve Vaderdag uitjes en verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

9 x hoog, hoger, hoogst

Zeg je Rotterdam, dan zeg je de skyline! Iedere keer verbreekt de stad het record in Nederland met wéér een nieuw, nóg hoger gebouw. Van het prachtige uitzicht genieten kan dan ook op hoogte, vanuit een aantal daken en uitkijkpunten in de stad. We hebben 9 ‘high spots’ voor je op een rijtje gezet. Helaas niet geschikt als je hoogtevrees hebt…

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief