Outdoor feestjes (5+)
Houd je kind van klimmen, varen, bouwen en lekker buiten spelen? Vier een verjaardag bij Outdoor Valley!
Bij Outdoor Valley kun je kiezen uit vele kinderfeestjes! Van survivallen, klimmen, hutten bouwen en paintball tot kanovaren, en boogschieten. Welk feestje wordt het voor een onvergetelijke dag?
Ook de kleine avonturiers hebben hier een topfeestje. Ze kunnen klimmen en klauteren, spoorzoeken en boogschieten en zichzelf bekronen tot echt indiaan met een diploma!
Na afloop van de sportieve activiteit bestaat er ook de mogelijkheid aan te schuiven aan een lekker feestmaal. Ook hierbij kun je weer uit verschillende maaltijden kiezen, zoals marshmallows en knakworstjes roosteren boven een kampvuur of pannenkoeken eten. Hoe cool is dat?
Kijk voor alle mogelijkheden – en die zijn er veel -, beschikbaarheid en boeking op de website van Outdoor Valley. Klik op de roze button.
Tip: zoek je toch een ander feestje? Kijk in onze categorie Kinderfeestjes!
Outdoor Valley
Hoeksekade 141
2661 JL Bergschenhoek
Openingstijden
Kinderfeestjes worden aangeboden op alle dagen van de week. Kijk voor beschikbaarheid op de website.Prijs
Afhankelijk van welk feestthema je kiest. Zie de website voor de kosten.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!