
Port Pavilion
Dé plek in Rotterdam voor informatie en inspiratie om de haven in te gaan en écht te leren kennen.
In het Leuvepaviljoen tussen Coolsingel en de Erasmusbrug vind je Port Pavilion, het infopunt dat je de havenkant van Rotterdam laat zien. Port Pavilion is het startpunt om de haven te ontdekken en te beleven.
De elf meter lange fotomaquette met interactieve projectie geeft je een overzicht van alle fietsroutes, uitkijkpunten, tours, attracties, stranden, natuur- en recreatiegebieden in en rondom de haven. De haven is zo in beeld gebracht dat het lijkt alsof je er al bent. Enthousiaste HavenHosts helpen je bij het samenstellen van jouw ideale havenuitje. Van het ontdekken van de stadshavens tot het spotten van zeehonden op Maasvlakte 2.
Naast Port Pavilion vind je in het paviljoen werkplaatsen. Hier demonstreren lassers, smeden en timmerlieden van het Maritiem Museum hun skills. Ook geniet je van ijs, wafels en uitstekende koffie bij Loeve. In de zomer kun je hier heerlijk neerploffen op de strandstoelen!
Kom langs en ontdek wat er allemaal in de haven te doen is! Meer info vind je op de website, via de roze button.
Tip: op zoek naar zangles, een voetbalclub, theaterlessen of iets anders? Kijk is op de Clubjes-pagina!
Beelden: Jerry Lampen
Port of Rotterdam
Schiedamsedijk 68
3011 EJ Rotterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Gratis entreeToon op kaart
Meer inspiratie


Miniworld Rotterdam
Kom naar Miniworld Rotterdam en ontdek de grootste overdekte miniatuurwereld van de Benelux.
Wipe-out Waterpark
Beleef volop zwemplezier in de zomervakantie bij het grote Wipe-out Waterpark in Zwemcentrum Rotterdam!
CUTE
Duik in de wereld van schattigheid bij de tentoonstelling CUTE in de KunsthalBlogs & inspiratie
Alle blogs
Superleuke uitjes met de Rotterdampas
Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!