Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatiegebied

Verken Buiten de Waterpoort: sport, spel en avontuur voor het hele gezin aan de Merwede!

Recreatiegebied Buiten de Waterpoort

Zijn jullie klaar voor een avontuurlijk uitje net buiten het centrum van Gorinchem? We hebben het over Buiten de Waterpoort, een leuk recreatiegebied langs de Merwede dat alles heeft wat je nodig hebt voor een dag vol plezier. 

Buiten de Waterpoort ligt op slechts een steenworp afstand van het centrum van Gorinchem. Hier kun je genieten van een prachtig uitzicht over de Merwede, terwijl je ontspant op de ligweide, een duik neemt op het strandje of gewoon geniet van een hapje op een van de terrassen. Maar dat is nog niet alles! Voor de kleintjes zijn er volop mogelijkheden om te voetballen, klimmen, klauteren en zelfs sporten op de aanwezige sporttoestellen. Komen jullie ook gezellig langs?

Klik op de roze button voor meer info.

Ben je op zoek naar een clubje voor je kids in Rotterdam en omgeving? Neem een kijkje op onze pagina Clubjes.

Recreatiegebied Buiten de Waterpoort

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden.
Prijs Kijk op de website voor de actuele prijzen.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

Thuis op wintersport!

Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!

Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk

Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken. 

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief