Rugbyclub RFC Gouda
Leuke en gezellige rugbyclub bij RFC Gouda!
Rugbyclub RFC Gouda
Op zoek naar een leuk en gezellig sportclubje in Gouda? RFC Gouda is dan misschien een leuke optie voor jouw kids! RFC Gouda biedt niet alleen de mogelijkheid voor kinderen om te sporten, maar ook voor ouders om betrokken te zijn bij de club. Dit sportclubje heeft vele rugbytrainingen, wedstrijden en evenementen. Jouw kinderen leren op een professionele wijze alle ins en outs over rugby. Wie weet wordt jouw kleintje straks wel een échte pro!
Gezellige community bij de rugbyclub
Naast het sportieve aspect staat bij RFC Gouda ook gezelligheid en betrokkenheid centraal. De website biedt niet alleen informatie over de sport, maar ook over de activiteiten die worden georganiseerd. Zo zijn er bijvoorbeeld barbecue-avonden en andere evenementen waarbij de hele community betrokken is.
Wil je meer info over dit sportclubje? Klik op de roze button en ga naar de website!
Ben je op zoek naar een leuke plek voor een hapje en drankje in Rotterdam en omgeving? Neem een kijkje op onze pagina Uit eten.
RFC Gouda
Gouda
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lentebucketlist
Wat is de lente toch heerlijk! Tijd voor zonnestralen, frisse lucht en samen genieten van het buitenzijn. Zin in vrolijke voorjaarskriebels? Op de Kidsproof Lentebucketlist vind je 35 toffe activiteiten om samen met je gezin te doen. Gratis te downloaden én superleuk om af te vinken tijdens deze heerlijke lentedagen. Laat het avontuur beginnen!
Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam
Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!
Kikkerdril vangen en verzorgen: hoe doe je dat?
De zoon van onze collega Jantine wilde graag zijn spreekbeurt houden over kikkers. Om te zien hoe deze diertjes groeien moet er natúúrlijk ook kikkerdril worden gezocht... Dus wij hebben kikkerdril gevangen en ons verdiept in het wel en wee van 'onze' drilletjes die (tijdelijk!) bij ons logeren.