Schouwburg Kunstmin
Culturele, kunstzinnige en educatieve voorstellingen voor jong én oud in Dordrecht!
In het theater komen jouw helden tot leven. En het mooiste is: je kunt het met je eigen ogen zien én zelf beleven!
Ervaar het zelf in de Grote Zaal en de Kleine Zaal van Schouwburg Kunstmin. Of je nu houdt van dans, cabaret of klassiek, hier vind je allerlei voorstellingen voor oud én jong!
Bezoek je een jeugd- of familievoorstelling, dan ontmoet je het avontuurlijke hondje Sieb. In het boekje van Sieb wordt precies verteld wat je gaat zien. Ga jij mee op dit avontuur?
Meer informatie over Schouwburg Kunstmin is te vinden onder de roze button.
Benieuwd wat er binnenkort te zien is in Schouwburg Kunstmin? Bekijk onze Uitagenda!
Schouwburg Kunstmin
Sint Jorisweg 76
3311 PL Dordrecht
Openingstijden
Receptie & KassaMaandag t/m zaterdag: 9.00 - 21.00 uur
Prijs
Afhankelijk van de voorstelling
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Zomer in Huis Van Gijn
Buitenspelen en terug in de tijd bij Huis Van Gijn deze zomervakantie
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.