Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Tonogroep Schiedam

De leukste scoutinggroep van Schiedam en Vlaardingen. Voor meisjes en jongens vanaf 4 jaar!

Heb je ook zin in een spannende speurtocht, je eigen eten koken op een houtvuur of je lekker verkleden? Iedere week samen een nieuwe uitdaging aangaan? Lekker buiten bezig zijn, avonturen beleven, en het vooral lekker zelf doen? Dat kan bij Scouting Tono-groep!

Voor alle meisjes en jongens vanaf 4 jaar is er bij de Scouting Tono-groep plek. De Scouting heeft verschillende leeftijdsgroepen, je zit dus altijd bij leeftijdsgenootjes! 

Lijkt je dit leuk? Kom kennismaken! Je mag drie weken geheel vrijblijvend mee komen doen. Je gaat dan drie weken aan de activiteiten meedoen en daarna kan je beslissen of je lid wil worden. 

Interesse? Klik op de roze button voor meer informatie!

Tip: meld je ook aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Rotterdam!

Scouting Tono-groep

Sweelincksingel 7

3122 AL Schiedam

Prijs Contributie: €14,- per maand
(kampen apart betalen)
Mail direct

Mail direct naar Scouting Tono-groep

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief