Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Intocht Dordrecht 2025

Op zaterdag 15 november zetten Sinterklaas en de pieten weer voet aan wal in Dordrecht!

Op zaterdag 15 november 2025 is het zover, dan komen Sinterklaas en natuurlijk alle pieten aan in Dordrecht!

Het wordt een heus feest! Om 12:00 uur komen sint en de pieten aan in de Wolvershaven/Kuipershaven, waarna vanaf 12:15 uur het feestelijke programma begint vanaf de stoomboot. Om 13:00 uur start de optocht door het centrum. In de Grotekerstuin staat hem een groot feest te wachten, door en voor kinderen. Er kan gedanst, gezongen en spelletjes gespeeld worden. Daarna, rond 15:00 uur, zal de sint ook nog winkelcentrum Crabbehof aandoen. Daar wordt net als in het centrum volop gezongen, gedanst en is er veel interactie met de kinderen. Sinterklaas neemt hier ook de tijd om een mooie foto te maken. Om 16:30 uur is het programma afgelopen.

Daar wil jij toch ook bij zijn? Bekijk de laatste update van het programma van deze feestelijke intocht op de website van de organisatie.

Je vindt alle info en het programma via de roze button.

Nog meer leuke Sinterklaasactiviteiten vind je in onze Uitagenda!

Data:

  • zaterdag 15 november 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Intocht Sinterklaas in Dordrecht

Openingstijden Zaterdag 15 november 12:00 - 16:30 uur

Meer inspiratie

Pakjesbootdagen

Stap aan boord van de enige echte Stoomboot van Sinterklaas voor een uniek kijkje achter de schermen!

Sintspektakel (2+)

Sinterklaas is terug met een gloednieuw magisch avontuur in het oude Luxor Theater.

Sint Sing Along (3+)

Sint Sing Along familievoorstelling: geniet van dit vrolijke sinterklaasavontuur en zing mee!

Meester Kikker (5+)

Hilarisch verhaal en uitbundig visueel feestje over grote geheimen.

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

Sinterklaasintochten 2025 in en om Rotterdam

Hij komt, hij komt... de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids ook al vol verwachting voor de komst van Sinterklaas? Nog heel even en hij is weer in het land! De landelijke intocht 2025 is op Texel! Wil je weten waar en wanneer je Sinterklaas en zijn Pieten dit jaar in de regio Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda nog meer kunt begroeten? In onderstaand overzicht hebben we een aantal sinterklaasintochten voor 2025 op een rijtje gezet.

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

Skeletje is een poëtische, grappige en troostrijke voorstelling over afscheid nemen. Met humor, muziek, spel en kleur word je meegenomen op een reis langs herinneringen, rouwrituelen en het mysterie van de dood.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief