
Kinderfeestjes
Vier je kinderverjaardag in Speeltuin Rollebollebos - Spelen, smullen en avontuur, alles in één!
Kinderfeestje in Speeltuin Rollebollebos
Hiep hiep hoera! Het is weer die tijd van het jaar – tijd om een leuk kinderverjaardagsfeestje te organiseren. Maar heb je nog wat inspiratie nodig? Vier het kinderfeestje bij Speeltuin Rollebollebos! Hier in de speeltuin, gelegen in een prachtige natuurlijke omgeving, kun je een onvergetelijk verjaardagsfeestje voor je kind organiseren.
Verjaardag in de natuur
Bij Rollebollebos draait alles om plezier en gemak. Hier is wat je kunt verwachten voor het verjaardagsfeestje van je kind:
- Feestpakket: een speciaal verjaardagsfeestpakket voor €8,00 per kind. Dat is inclusief toegang tot de speeltuin, onbeperkte limonadesiroop bij het eten en keuze uit heerlijke traktaties zoals patat, pannenkoeken of poffertjes, gevolgd door een aardbeien- of perenwaterijsje.
- Clubgebouw: Jullie kunnen gebruik maken van een deel van het clubgebouw gedurende maximaal vier uur. Het clubgedeelte sluit een half uur voor het einde van de dag om schoongemaakt te worden.
- Volwassenen: Voor de volwassenen is de entree €1,00 per persoon en je kunt genieten van consumpties tegen reguliere tarieven.
- Extra’s: Wil je het feestje nog specialer maken? Je kunt de kinderen trakteren op een heerlijke bittergarnituur voor €7,50 (voor ongeveer 26 stuks). Vergeet dit niet aan te geven bij de reservering.
Wil je meer info over dit verjaardagsfeestje? Klik op de roze button voor meer info!
Ben je op zoek naar een leuk dagje weg voor het hele gezin? Neem een kijkje op onze pagina Eropuit.
Speeltuin Rollebollebos
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.
Mail direct
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion
Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.