
Speeltuin Zeehavenkwartier
Kom spelen op de meer dan 25 attracties van Speeltuin Zeehavenkwartier!
Speeltuin Zeehavenkwartier is geopend van eind april tot eind oktober. In de speeltuin vind je meer dan 25 verschillende attracties zoals speelhuisjes, glijbanen, schommels en zelfs een zwembadje!
Natuurlijk kan je hier ook je verjaardag komen vieren, op woensdagen kan je ook de zaal van de speeltuin hiervoor afhuren.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Speeltuin Zeehavenkwartier
Sportlaan 17
3317 ZV Dordrecht
Openingstijden
Eind april tot eind oktoberMaandag t/m zaterdag van 11:00 tot 16:00 uur
Prijs
Dag entree 2 t/m 64 jaar € 1,50Dag entree 65+ € 0,50
Toon op kaart
Meer inspiratie


Zomer bij De Vreemde Vogel
Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!
Portlantis
Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!
Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteitenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam
Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!