Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eten bij Spruit

Bij Spruit kan je heerlijk eten met een speciale menukaart voor de kleine Spruitjes!

Uit eten met de kids? Spruit heeft voor kids tot 12 jaar allerlei lekkers op het menu staan. Je proeft de echte mediterrane keuken met eenvoudige en eerlijke gerechten gemaakt van producten uit de regio.

Bij Spruit start je de dag met een kop koffie of frisdrank met zoetigheid of een lekker broodje. Op de  lunchkaart staan broodjes en salades. In de avonduren geniet je van een pasta of gegrilde vis.

Voor meer info klik je op de roze button!

Op zoek naar een leuke activiteit om te combineren met een hapje eten? Check de eropuit-pagina!

SPRUIT eten & drinken

Middenbaan 111

2991 CS Barendrecht

Openingstijden Dinsdag t/m zaterdag vanaf 10:00 uur
Mail direct

Mail direct naar SPRUIT eten & drinken

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion

Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Superleuke uitjes met de Rotterdampas

Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief