Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hostel Stayokay Rotterdam

Logeren in een Kubuswoning? Dat kan in hostel Stayokay in het centrum van Rotterdam!

Midden in het centrum van Rotterdan staan de Kubuswoningen en een daarvan is een heus hotel! In hostel Stayokay Rotterdam is elke kamer anders, maar je hebt wel eigen sanitair. Leuk is ook dat je in de gezellige lounge gasten van over de hele wereld tegenkomt!  
Door de centrale ligging is het hostel een ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. Er zijn kinderstoelen aanwezig en kinderbedjes beschikbaar, wel even van tevoren aangeven als je daarvan gebruik wilt maken. Eén ding: je moet zelf je bed opmaken.

Meer weten of meteen boeken? Klik op de roze button.

Tip: check onze Uitagenda wat er allemaal voor ouders met kinderen te doen is in de omgeving! 

Stay Okay Rotterdam

Overblaak 85-87

3011 MP Rotterdam

Prijs Kijk op de website voor de prijzen en de beschikbaarheid.
Mail direct

Mail direct naar Stay Okay Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Opendag ToBe kindercursussen

Open Dag ToBe: gratis workshops dans, kunst, muziek en theater

Zomer bij De Vreemde Vogel

Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!

Zomervakantie in het B & D Museum

Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten

Portlantis

Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!