Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje

Jeugdspeelpark: voor magische familiefeesten en betoverende kinderpartijtjes!

Feesten in stijl bij het Jeugdspeelpark!

Op zoek naar de perfecte plek om een geweldig feest te vieren met je kleintjes? Zoek niet verder! Het Jeugdspeelpark staat klaar om jullie te verwelkomen voor een dag vol plezier en festiviteiten.

Piraten, prinsessen, en sprookjes 

Of je nu een familiefeest, verjaardag of een ander speciaal evenement wilt vieren, het Jeugdspeelpark heeft voor elk wat wils. Zet je piratenhoed op en slijp je zwaard voor een groots piratenfeest. Of betover de kleintjes met een koninklijk bal in het thema prinses/ridder. En voor de sprookjesliefhebbers is er zelfs een sprookjesboomfeest, waar ze de bewoners van het bos kunnen ontmoeten. Het Jeugdspeelpark staat klaar om maximaal 30 personen te verwelkomen voor familiefeesten en biedt ook speciale kinderfeestjes voor maximaal 12 kinderen en 2 begeleiders.

Wil jij ook met Jeugdpark een kinderfeestje vieren? Klik op de roze button!

Ben je op zoek naar een leuke plek voor een hapje en een drankje samen met je kids? Neem een kijkje op onze pagina Uit eten.

Stichting Jeugdspeelpark

Rossenburgpad 12

3342 Hendrik-Ido-Ambacht

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden.
Prijs Kijk op de website voor de actuele prijzen.
Mail direct

Mail direct naar Stichting Jeugdspeelpark

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion

Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Superleuke uitjes met de Rotterdampas

Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief