
Stormpolderrail
Leuk familie-uitje in het teken van treinen: met prachtige landschappen en echte treinen!
Stormpolderrail
Ben je op zoek naar een spannend avontuur voor jou en je kleintjes? Nou, dan hebben wij een leuk voorstel: Stormpolder Rail! En zijn jouw kids helemaal weg van treinen? Dan gaan ze dit uitje heel leuk vinden, want Stormpolder Rail staat helemaal in het teken van treinen. Wat maakt dit uitje zo leuk?
- Stap in de wereld van treinen! Met prachtig vormgegeven landschappen en echte treinen die door het terrein rijden, kunnen jouw kleintjes hun fantasie de vrije loop laten terwijl ze genieten van een echt avontuur.
- Familieplezier voor iedereen: Stormpolder Rail is een leuke bestemming voor familieplezier! Of je nu een treinfanaat bent of gewoon op zoek bent naar een leuke dag uit, er is voor elk wat wils. Van treinritten tot leuke activiteiten, er is altijd iets te beleven voor het hele gezin.
Wil je meer info over dit uitje? Klik op de roze button.
Ben je op zoek naar een leuk dagje weg voor het hele gezin? Neem een kijkje op onze pagina Eropuit.
Stormpolderrail
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Meer inspiratie


Zomer bij De Vreemde Vogel
Zomerpret bij De Vreemde Vogel – 7 dagen per week geopend!
Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten
Portlantis
Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.